image Ambasada e Finlandës në Kosovë ka një njoftim për aplikantët për viza - Sinjali

Ambasada e Finlandës në Kosovë ka një njoftim për aplikantët për viza

news image

Ambasada e Finlandës në Kosovë ka hapur sot terminet për muajin shkurt dhe mars, raporton Gazeta Sinjali.

Mirëpo, për shkak të kërkesës së madhe për rezervim të termineve, kjo ambasadë ka njoftuar se ka pengesa teknike në sistem.

Andaj, u ka bërë thirrje aplikantëve që të kenë durim dhe të ‘rifreskojnë’ sistemin.

“Për shkak të kërkesës së madhe për rezervim të terminit mund të ballafaqoheni më pengesa teknike. Ju lutem keni durim dhe bëni refresh sistemin”, thuhet në njoftim./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin