image Albatrit Muqiqi ka publikuar projektin e ri muzikor
[wp-story id="814678"]

Muzikë

Muzikë/ Albatrit Muqiqi ka publikuar projektin e ri muzikor

news image

Këngëtari i njohur shqiptar Albatrit Muqiqi, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Fotografi” dhe është publikuar e shoqëruar me vidoeklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Fadil Topalli, ndërsa për muzikën është përkujdesur Bini Diez.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të këngëtarit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/