COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Alan Walker dhe Ruben publikojnë këngën “Heading Home”

news image

Dj i njohur me famë botërore, Alan Walker e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Heading Home” dhe është në bashkëpunim me artistin e njohur norvegjez, Ruben, shkruan Gazeta Sinjali.

Artistët këtë bashkëpunim e kanë publikuar të shoqëruar me videoklip, në kanalin zyrtar të Alan në YouTube.

Walker, e ka cilësuar si një projekt tjetë të veçantë për të pasi që ka punuar qe një kohë të gjatë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin