image Alan Walker dhe Ava Max publikojnë këngën e re “Alone, Pt. II”

Muzikë

Muzikë/ Alan Walker dhe Ava Max publikojnë këngën e re “Alone, Pt. II”

news image

Dy artistë të njohur me famë botërore, Alan Walker dhe Ava Max, e kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Alone, Pt. II” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Kjo këngë është vazhdimësi e klipit të këngës “On My Way”, i cili pati lënë shumë pyetje pa përgjigje.

“Alone, Pt. II” është publikuar në kanalin zyrtar të Alan Walker në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/