COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Showbiz/ Aktorja e njohur publikon për herë të parë fotografi të vajzës, zbulon emrin e veçantë

news image

Aktorja e njohur me famë botërore Shay Mitchell, ka pak javë prej që është bërë nënë për herë të parë.

Mitchell dhe i dashuri i saj Matte Babel, u bënë prindër të një vajze, transmeton Gazeta Sinjali.

Pavarësisht se gjatë periudhës së shtatzënisë ajo zbuloi të gjitha detajet përmes kanalit YouTube, pas lindjes aktorja ka vendosur të jetë më e tërhequr nga interneti.

Shay Mitchell së fundmi për revistëv “Vogule”, ka zbuluar se e kanë pagëzuar vajzën me emrin Atlas, si dhe për herë të parë ka bërë publike disa fotografi të saj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin