image Aksion i madh në Tiranë e disa qytete, arrestohen 4 anëtarë të një grupi kriminal - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15333

Të shëruar

12987

Të vdekur

616

Aksion i madh në Tiranë e disa qytete, arrestohen 4 anëtarë të një grupi kriminal

news image

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës.

Sipas News24 nga super-aksioni policor është kapur një sasi e konsiderueshme lënde narkotike, e llojit kanabis sativa, në formë çokollate.

Deri më tani, kanë rënë në pranga 4 persona, ndërkohë që vijon operacioni. Grupi kriminal ishte prej muajsh nën hetim.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: