COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Siguri/ Aksident tragjik në Shtime, humb jetën një person

news image

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Shtime/

Policia njofton se vetura ka dalë jashtë rrugës dhe si pasojë ngasësi ka ndërruar jetë.

“Është raportuar se një mashkull  kosovar deri sa ka qenë duke drejtuar automjetin e tij, ka dalë jashtë rruge, si pasojë e aksidentit ngasësi ka ndërruar jetë. Për detaje të tjera pritet raporti i mjekësisë ligjore”, thuhet në njoftimin e policisë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: