image Aksident në Drenas, treni godet veturën - FOTO

Siguri

Aksident në Drenas, treni godet veturën – FOTO

news image

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali po vazhdojnë të raportojnë vazhdimisht aksidentet e trafikut, të cilat po ndodhin si pasojë e pakujdesisë gjatë vozitjes.

Siç bën të ditur sinjalizuesi, një aksident trafiku ka ndodhur sot gjatë ditës në Drenas, mes trenit dhe një veture.

Deri tani kur Sinjali po pret një raport nga Policia, nuk dihet se a ka persona të lënduar dhe cili ka qenë shkaktari i këtij aksidenti.

/GazetaSinjali/