image Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, lëndohet një person - Sinjali

Rajon/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, lëndohet një person

news image

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në autostradën Durrës-Tiranë.

Në aksident kanë qenë të përfshira një motoçikletë dhe një automjet tip Land Rover ku ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës.

Ai është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr mjekimin e parë, ndërsa policia rrugore në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin