image Aksident mes trenit dhe furgonit në Klinë, tre të lënduar
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident mes trenit dhe furgonit në Klinë, tre të lënduar

news image

Një aksident trafiku mes trenit dhe një furgoni ka ndodhur para pak minutash në fshatin Videj të Klinës, me ç’rast janë lënduar tre persona, mëson Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Sinjalit që ishin në vendin e ngjarjes kur ndodhi aksidenti kanë thënë se të lënduarit janë Gjon Gjergjaj, Elvis Perlleshi dhe Nikollë Marku.

Pamjet e dërguara nga sinjalizuesi:

/GazetaSinjali/