COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Stili/ 19 fotografi që dëshmojnë se një prerje e mirë e flokëve ju bën të dukeni milioner

news image

Njerëzit bëjnë gjëra të çuditshme për të ndryshuar pamjen e tyre, nga ndryshimi i stilit të veshjes, flokëve deri tek operacionet plastike.

Ndonjëherë gjëja më e lehtë që mund të bëni është të ndryshoni stilin e flokëve tuaj dhe të merrni një pamje të re të pabesueshme.

Ja 19 shembuj të stilit të flokëve që dëshmojnë ‘transformimin’ tuaj pa pasur nevojë të bëni operacione të frikshme. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: