COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Stili/ 10 ide përfekte për fotografitë e Shën Valentinit

news image

Dita e Shën Valentinit është shumë afër dhe është koha të bëni planet tuaja për këtë ditë. Edhe nëse nuk ju pëlqen kjo datë ju prapëseprapë mund të bëni diçka të veçantë për të shfrytëzuar sa më shumë ditën. Për shembull, ju mund të kaloni kohë së bashku me partnerin apo partneren tuaj dhe të bëni një fotosesion kreativ.

Me këto ide fotografish në çift, ju mund të kaloni një ditë me të dashurit tuaj dhe të kapni disa kujtime unike që do t’i keni në albumin tuaj për pjesën tjetër të jetës tuaj. Përgatituni për ditën e Shën Valentinit duke zgjedhur një nga stilet fotografike që ju pëlqen nga kjo listë

Për të pasur një sesion sa më kreativ, këto janë 10 nga idetë që mund të zgjedhni për fotografitë tuaja./Gazeta Sinjali/

  1. Fotografi artistike

2. Lumturia gjindet edhe në gjëra të vogla

3. Ndeja romantike

4. Fotografitë bardhë e zi

5. Arratisja e fundjavës

6. Afrimet e sinqerta

7. Magjia e dimrit

8.Surprizë!

9. Sikur askush s’na shikon!

10. Momentet emocionale


Shpërndaje artikullin