image Dua më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e të dashurit (FOTO) - Sinjali

Dua më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e të dashurit (FOTO)

news image

Prej më shumë se një viti, këngëtarja Dua Lipa dhe partneri i saj Anwar Hadid, po shijojnë lidhjen e dashurisë dhe janë pjesë e përditshme e shtypit rozë.

Çifti janë bërë të pandarë nga njëri-tjetri dhe gati në secilën foto të publikuar janë shfaqur bashkë.

Se çifti ndodhet në kulmin e dashurisë e dëshmojnë edhe përmes fotografive të publikuara së fundmi në rrjetin social Facebook. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin