image Të shtëna me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policorë në Podujevë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policorë në Podujevë

news image

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në fshatin Dobërdol të Podujevës.

Sinjali mëson se shënjestër e gjuajtjeve me armë zjarri kanë qenë zyrtarët policorë.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë dhe është në pritje të konfirmimit zyrtar.

/GazetaSinjali/