image Zjarr mbrapa restorantit "Peja City" - VIDEO - Sinjali

Zjarr mbrapa restorantit “Peja City” – VIDEO

news image

Sot rreth orës 16:00 një zjarr i madh ka shpërthyer mbrapa restorant “Peja City” në qytetin e Pejës, shkruan Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar pamje në adresën e Sinjalit, ku shihet se është liruar një sasi e madhe e tymit.

Ende nuk dihet nëse ekipet e zjarrfikësve dhe policisë kanë dalë në vendngjarje që të merren me rastin.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe me Policinë për të marrë detaje në lidhje me rastin dhe është në pritje të përgjigjeve.

Do t’iu mbajmë të informuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin