image Zhduket një vajzë nga Gjilani, vuan nga depresioni
[wp-story id="814678"]

Siguri

Zhduket një vajzë nga Gjilani, vuan nga depresioni

news image

Një vajzë nga Gjilani sot rreth orës 14:00 është larguar nga shtëpia e saj dhe nuk është kthyer më, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali mëson nga burimet e saj brenda Prokurorisë Themelore në Gjilan se ajo vuan nga një sëmundje depresive.

Mësohet se rasti i saj është kualifikuar si “person i humbur” dhe se kanë nisur hetimet për gjetjen e saj./Gazeta Sinjali/