image Zhduket një vajzë në Gjilan, babai kërkon ndihmë

Kosovë

Siguri/ Zhduket një vajzë në Gjilan, babai kërkon ndihmë

news image

Një vajzë ka dy ditë që është zhdukur në qytetin e Gjilanit.

Babai ka kërkuar ndihmë nga Policia, pasi vajza e tij ka ikur nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është, raporton Gazeta Sinjali.

Në njoftimin e Policisë, thuhet se një person ka lajmëruar në polici vajzën e tij të humbur.

Policia e Kosovës, në konsultim me prokurorin kanë inicuar rastin për kërkim./ Gazeta Sinjali/