image Zhduket një e mitur në Pejë - Sinjali

Zhduket një e mitur në Pejë

news image

Një nënë ka raportuar në polici se i ka humbur vajza e saj e mitur, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit të policisë, ajo ka thënë se e bija e saj është zhdukur që nga 21 shkurti.

Ajo ka deklaruar para hetuesve policorë se e mitura është larguar nga shtëpia e cila ndodhet në rrugën “Bajram Muriqi” në Pejë dhe nuk është kthyer më.

Gazeta Sinjali mëson se nëna dhe e bija i përkasin komunitetit egjiptian./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin