image Zhduket e mitura në Gjilan, rastin e denoncon nëna e saj
[wp-story id="814678"]

Siguri

Zhduket e mitura në Gjilan, rastin e denoncon nëna e saj

news image

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje është zhdukur një vajzë në Gjilan, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin ne Polici e ka paraqitur nëna e saj, e cila ka thënë se e mitura ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di se ku është vendndodhja e saj.

Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar.

/GazetaSinjali/