image E shtrirë disa ditë në spital, nënës së Thaçit i përkeqësohet gjendja shëndetësore

Sociale

E shtrirë disa ditë në spital, nënës së Thaçit i përkeqësohet gjendja shëndetësore

news image

Nënës së ish-presidentit Hashim Thaçi raportohet se i është rënduar shëndeti.

Ajo thuhet që është me gjendje të rëndë shëndetësore dhe është duke u trajtuar aktualisht në QKUK.

image 108
image 109

Nuk dihet nëse ish-presidenti Thaçi do të vijë në Kosovë për ta vizituar nënën e tij, pas përkeqësimit të gjendjes së saj.

Thaçi së bashku me Veselin, Selimin dhe Krasniqin tashmë janë përballur edhe me dëshmitarin e katërt të prokurorisë në Hagë. Ata po mbahen në paraburgim që nga 5 nëntori i vitit 2020.

/GazetaSinjali/