image Zbulohet vendi ku po ‘fshihet’ Beatrix (FOTO)

Bota e Yjeve

Zbulohet vendi ku po ‘fshihet’ Beatrix (FOTO)

news image

Pas hatërmbetjes me Donald Veshajn, aktorët e Portokallisë dhe Ermal Mamaqin, Beatrix Ramosaj lëshoi Shqipërinë dhe nuk mori pjesë në darkën me ish-banorët e tjerë brenda shtëpisë së Big Brother.

Këngëtarja e cila krijoi lidhje me Donaldin sa ishte brenda shtëpisë, u mërzit pas humorit në të cilin u lakua emrin i saj dhe ka marrë rrugë drejt Dubait.

Kjo u zbulua nga një fotografi e kushërirës së saj Anxhelinës, e cila postoi një fotografi në Instastory ku shihet edhe krahu i Trixës në të cilin ka tatuazhin e veçantë.

Ndërsa të gjithë po presin që Beatrix të hyjë sonte për Shën Valentin dhe ta surprizojë Donaldin, ajo po shijon rrezet e diellit në Dubai.

/GazetaSinjali/