image Zbulohet data se kur do të performojë Maluma në Shqipëri

Bota e Yjeve

Showbiz/ Zbulohet data se kur do të performojë Maluma në Shqipëri

news image

Këngëtari i njohur kolumbian me famë botërore, Maluma, do të performojë në shtetin e Shqipërisë.

Artisti do të performojë më 14 mars në sheshin “Nëna Terezë”, në Tiranë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo është bërë e ditur nga faqja zyrtare e Malumës, e cila mbanë datat e turneut muzikor të tij.

Krahas performancës së artistit, ju mund të takoheni dhe të bëni foto me të duke i blerë biletat “Meet & Greet”, të cilat kushtojnë 370 dollarë./Gazeta Sinjali/