image Yllka Kuqi publikon fotografi romantike me bashkëshortin - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Yllka Kuqi publikon fotografi romantike me bashkëshortin

news image

Këngëtarja e njohur kosovare, Yllka Kuqi ka ndarë momente intime së bashku me të bashkëshortin e saj.

Së fundmi, artistja përmes rrjetit social Instagram ka ndarë me ndjekësit momente të bukura së bashku me bashkëshortin, të cilët shihen po kalojnë çaste të mrekullueshme.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Çifti së fundmi janë bërë prindër për herë të parë dhe po e shijojnë çdo moment pranë vajzës. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin