image Sabiani habit, heq nga lista e ndjekësve vajzën e tij

Bota e Yjeve

Sabiani habit, heq nga lista e ndjekësve vajzën e tij

news image

Krist Aliaj dhe Keisi Medini duket se janë çifti i dytë i krijuar në Big Brother VIP Albania.

Ata tashmë kanë deklaruar njohjen me njëri-tjetrin, e madje kanë dhënë edhe puthjen e parë ndonëse ishte për një sfidë.

Kjo duket ta ketë zemëruar më shumë Sabianin, i cili siç shihet nuk po pajtohet me romancën e të bijës me artistin e njohur.

Artisti ka hequr nga lista e ndjekësve, vajzën e tij Keisin.

Edhe në natën e prime, Sabiani doli kundër Kristit, pasi siç tha këngëtari, Kristi po e shfrytëzon vajzën e tij.

328794367 725018592663521 5334846428040071216 n

/GazetaSinjali/