image Ylli Limani tregon sa vajza ja kanë thyer zemrën

Showbiz/ Ylli Limani tregon sa vajza ja kanë thyer zemrën

news image

Yll Limani është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Së fundmi artisti ishte i ftuar në koncertin e rep-artistit Capital T që u mbajt në Tiranë, transmeton Gazeta Sinjali.

Ylli përgjatë performancës në këtë koncert kishte thënë se këtë verë e ka pasur zemrën e thyer. Megjithatë ai pas performancës në një intervistë për mediat e Shqipërisë ka treguar se zemra i është thyer disa herë dhe kjo nuk ishte hera e parë.

Anipse gjatë verës e kishte zemrën e thyer, artisti ka thënë se tani se është mirë dhe i lumtur,

Yll Limani nuk tregon shumë për jetën e tij private në rrjete sociale dhe se është i fokusuar që të krijojë sa më shumë muzikë për publikun.

Ndryshe, “Pse je me to” është projekti i fundit muzikor i Yllit. Kënga është publikuar në muajin gusht dhe deri më tani numëron mbi tre milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin