image Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

news image

Skuadra e Torinos ka arritur të shënojë fitore tejet të rëndësishme kundër Parmas me rezultat 1:0.

Golin e vetëm për Torinon e shënoi mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda.

Me këtë 3 pikësh, Torino ka 34 pikë pas 33 ndeshjeve. Klubi i Vojvodës është 4 pikë larg ‘zonës së kuqe’ dhe ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Parma gati veç se është përshëndetur me Serien A./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: