image Vjedhjet nuk kanë të ndalur, në hyrje të banesës ia grabit biçikletën, arrestohet nga policia - Sinjali

Vjedhjet nuk kanë të ndalur, në hyrje të banesës ia grabit biçikletën, arrestohet nga policia

news image

Dje në Zveçan është arrestuar një person, i nacionalitetit rom pasi që i njëjti kohë më parë kishte kryer vjedhje, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas një burimi brenda policisë në Mitrovicën e Veriut, i dyshuari kishte vjedhur një biçikletë në hyrje të një banese.

Ky i dyshuar është intervistuar nga policia dhe më pas është liruar në procedurë të rregullt, ka bërë të ditur ky burim.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: