image Vivien dhe Getinjo i rregullojnë raportet, fillojnë pushimet së bashku

Bota e Yjeve

Vivien dhe Getinjo i rregullojnë raportet, fillojnë pushimet së bashku

news image

Çifti Vivien dhe Getinjo, kanë filluar pushimet e tyre së bashku.

Ata po i shijojnë mbrëmjet e ngrohta të verës në një pishinë së bashku, nga ku edhe po ndajnë pamje në rrjete sociale.

Çifti ditët e fundit duket i pandarë, ku vazhdimisht shihen së bashku.

Ky postim u prit shumë mirë nga fansat e dyshes, me komente shumë pozitive

/GazetaSinjali/