image Çifti i famshëm i rrjeteve sociale pjesë e BBVK

Bota e Yjeve

Çifti i famshëm i rrjeteve sociale pjesë e BBVK

news image

Çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Alisa dhe Urimi do të jenë pjesë e BBVK.

Dyshja do të hyjnë si një konkurrent i vetëm në këtë ‘reality show’.

/GazetaSinjali/