COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Siguri/ Vetura e godet shtyllën elektrike në Vushtrri, lëndohen dy persona

news image

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku në Vushtrri, shkruan Gazeta Sinjali.

Raportohet se dje, në orët e para të mëngjesit, vozitësi nga pakujdesia ka goditur një shtyllë elektrike, ku si pasojë ka mbetur i lënduar një burrë që ishte pasagjer në atë veturë dhe vozitësi.

“Të njëjtit janë dërguar në Spitalin e Vushtrrisë”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin