image Vetëm dy raste me COVID-19 sot në këtë komunë të Kosovës

Shëndetësi

Vetëm dy raste me COVID-19 sot në këtë komunë të Kosovës

news image

Në komunën e Vitisë sot janë regjistruar vetëm dy raste me koronavirus.

Rastet e reja vijnë nga Pozherani dhe Letnica.

Numri i te infektuarve deri më sot në Viti është 392, ndërsa i të shëruarve 332.

Më poshtë shihni tabelën që tregon gjendjen me koronavirusin në këtë komunë. /Gazeta Sinjali/