image Vet-izolohen tre lojtarë të Leicesterit, kanë simptoma të koronavirusit

Futboll

Sport/ Vet-izolohen tre lojtarë të Leicesterit, kanë simptoma të koronavirusit

news image

Tre lojtarë të klubin anglez, Leicester Cityt janë vet-izoluar.

Ata kishin shfaqur simptoma të koronavirusit dhe e kanë mbajtur veten larg nga pjesa tjetër e skuadrës.

Këtë e ka konfirmuar edhe trajneri, Brendan Rodgers.

Ndeshja e tyre e radhës është ndaj Watfordit në Premierligë të shtunën./Gazeta Sinjali/