image Veshjet e stilit të rrugës që duhet t’i keni në dollapin tuaj këtë vjeshtë

Modë & Stil

Veshjet e stilit të rrugës që duhet t’i keni në dollapin tuaj këtë vjeshtë

news image

Vjeshta është stina ideale për të treguar veten dhe për të qenë aq të guximshëm sa duam.

Pulovrat e rehatshme, xhaketat, aksesorët e shumtë dhe pantallonat e lëkurës tregojnë se vjeshta ka arritur dhe se ne nuk i frikësohemi asaj.

Tani, jemi në momentin e duhur për të eksperimentuar. Nëse ende nuk dini çfarë të vishni e ndiheni të pa inspiruar për këtë stinë atëherë hidhini një sy veshjeve më të famshme aktualisht të inspiruara nga stili i rrugës./GazetaSinjali/

Image result for fall outfits pinterest street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style