image Propozimet e ikonave të stilit, çka të vishni këtë sezon?

Propozimet e ikonave të stilit, çka të vishni këtë sezon?

news image

Në çdo fillim muaji, të gjithë mendojnë si e si të duken bukur, me gjithë ndryshimet e motit. Kuptohet, pjesa më e madhe e jona sytë i kanë drejtuar nga të famshmit

Dhe ja ku janë disa prej tyre, që njihen për stile të veçanta në çdo lloj stine. Këtu keni disa propozime nga Ashley Olsen, Alexa Chung etj.

Nise nëntorin me disa ide prej tyre dhe ji e sigurt se stili i zgjedhur është ai që të përfaqëson më shumë.

Keira Knightley

Një pulovër e gjerë dhe një palë xhinse. Një pamje fundjave me shumë stil.

Emily Ratajkowski

Xhaketë lëkure, pantallona me printe dhe këpucë ortopedike. Pamje luksi.

Gigi Hadid

Një pamje e pastër. Me pellush të bardhë dhe fund të bardhë. Shall vishnjë për të thyer ngjyrën.

Ashley Olsen

Për një mbrëmje jashtë, ky propozim është interesant. Fustan me printe, i gjatë deri në fund të këmbëve. Mos harro vathët e gjatë apo edhe aksesorë të tjerë.

Bella Hadid

Xhinse me bel të lartë dhe një pulovër të bardhë të shkurtër, këpucë të hapura me lidhëse.

Alexa Chung

Xhaketë lëkure, pantallona xhins të ngushta dhe ndonjë aksesor të shtuar.

Victoria Beckham

Ajo në çdo stinë propozon stil. Pulovër të gjatë mbi fund të ngushtë dhe taka chunky.

Sienna Miller

Pallto në ngjyrë deveje, hedhur mbi një triko, xhinse të zeza.

Rosie Huntington – Whiteley

Nëse kërkon një pamje udhëtimi, ky është i duhuri. Një xhaketë femërore, xhinse të zeza të çara dhe një bluzë.