image “Vdiq në duart e mija”, Beatrix mes lotësh rrëfen për humbjen e babait

Bota e Yjeve

“Vdiq në duart e mija”, Beatrix mes lotësh rrëfen për humbjen e babait

news image

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj , qysh prej hyrjes në shtëpinë e Big Brother, ka qenë kryetemë e mediave rozë. Kjo për shkak të lidhjes me aktorin shqiptar, Donald Veshaj.

Por Beatrix, sot ka folur për momentin kur babai i saj ka ndërruar jetë.

Ditën e sotme,  këngëtarja në një bisedë me disa prej banoreve ka rrëfyer momentin prekës se si vdiq babai i saj.

Jon kon hallat e më than mu hajde po shkojmë në shtëpi e unë jo i thash, doja të rrija me të. Më pas nga ora 1:26 ka ndërruar jetë në krahët e mia, nuk di se ku e gjeta forcën…Nuk e imagjinoj dot si do kishte qenë, e mendoj shpesh them po të ishte gjallë çfarë muhabetesh do bënim. E mendoj që do bënim shumë shaka siç kam bërë dhe kur isha e vogël”, u shpreh Beatrix.

/GazetaSinjali/