image E dhimbshme: Ndahet nga jeta mësuesja 36-vjeçare në Pejë - Sinjali

E dhimbshme: Ndahet nga jeta mësuesja 36-vjeçare në Pejë

news image

Pasi luftoi kohë të gjatë me sëmundjen e kancerit, dje u nda nga jeta në moshën 36-vjeçare, mësuesja Drenusha Zymberaj – Morina, nga fshati Trestenik i Pejës.

Familja ka njoftuar se varrimi i të ndjerës do të bëhet sot në ora 14:00.

Të ndërruar familjarë, miq, shokë, dashamirë, ju njoftojmë qe me datë 19.11.2021 në moshën 36 vjeçare ka ndërruar jetë Bashkëshortja, Nëna, Vajza dhe Mësuesja jonë Drenusha Zymberaj – Morina. Varrimi i të ndjerës bëhet me datë 20.11.2021 në ora 14:00 në varrezat e fshatit Trestenik”, thuhet në njoftim. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin