image Vdekje e dyshimtë në Novobërdë

Siguri

Vdekje e dyshimtë në Novobërdë

news image

Dje, një person ka raportuar në Polici se në fshatin Koretishtë të Novobërdës ka gjetur një person pa shenja jete, shkruan Gazeta Sinjali.

Lidhur me këtë rast, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se njësia relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML, ndërkaq rasti është iniciuar si “Vdekje e dyshimtë”.

/GazetaSinjali/