COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Showbiz/ Unikkatilit i vdes babai

news image

Reperi shqiptar, Viktor Palokaj, i njohur si Unikkatil ka pasur një humbje të madhe këtë javë.

Ai ka njoftuar se këtë të enjte, babai i tij ka ndërruar jetë dhe se të hënën do t’i presin për ngushëllim miqtë dhe familjarët në New York.

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornwood, NY, 10594”, ka shkruar reperi në facebook./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: