image U rrah keq nga Stresi dhe shokët e tij, BMT ka një paralajmërim

Bota e Yjeve

U rrah keq nga Stresi dhe shokët e tij, BMT ka një paralajmërim

news image

BMT ka reaguar për herë të parë pas përplasjes me Stresin.

Reperi e rrahu keq BMT pas ofendimeve dhe kërcënimeve të vazhdueshme me jetë.

Por, BMT nëpërmjet një live në rrjete sociale, ka paralajmëruar se nuk do ta lërë me kaq.

Ata kanë bërë një gabim, ta marrë vesh e gjithë Shqipëria, kanë bërë një gabim sepse unë kam të gjitha lëvizjet që kur kam dalë nga Rinasi. Kur më kanë pritur, makina me xhama të zinj duke filluar nga Opeli dhe krejt fytyrat e 12 vetave“.

/GazetaSinjali/