image U jepet lamtumira e fundit dy nxënësve që u vranë nga sulmi në Gllogjan

Sociale

U jepet lamtumira e fundit dy nxënësve që u vranë nga sulmi në Gllogjan

news image

Dy nxënësit që u vranë nga sulmi me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit janë varrosur sot.

Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj, ishin në autobusin që qe cak i të shtënave me kallashnikov.

Përpos dy nxënësve, i vrarë ka mbetur edhe shoferi, Gani Gjokaj, i cili është varrosur gjithashtu sot në orën 12:00.

/GazetaSinjali/