image Transformim dhe stil i ri i flokëve, Adele mezi njihet nga fansat

Bota e Yjeve

Transformim dhe stil i ri i flokëve, Adele mezi njihet nga fansat

news image

Këngëtarja e njohur, Adele tash e një kohë duket mjaft ndryshe për shkak të humbjes së peshës.

Për një kohë të gjatë,  këngëtarja ka qenë duke u stërvitur për të humbur peshë.

Por, pas transformimit ajo mezi njihet, e cila tani ka vendosur të ndryshojë edhe stilin e flokëve.

Përmes postimit të fundit, Adele ka falenderuar këngëtaren e njohur, Beyonce duke e quajtur edhe mbretëreshë.

https://www.instagram.com/p/CDWzJe8A5Xz/?utm_source=ig_embed

“Faleminderit mbretëreshë që na bën të ndihemi kaq të dashuruar përmes artit tënd”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë. /Gazeta Sinjali/