image Digjet rezidenca e yjeve të Hollivudit

Bota e Yjeve

Digjet rezidenca e yjeve të Hollivudit

news image

Një rezidencë në New Orleans, që i përket çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay-Z është përfshirë nga flakët. Mediat e huaja shkruajnë që dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme, përcjell Gazeta Sinjali.

“Një zjarr që dëmtoi rezidencën e Beyonce Knowles dhe Jay-Z në New Orleans nuk ka të ngjarë të ishte një aksident. Zjarri që përfshiu shtëpinë historike tani po hetohet si zjarr vënie e qëllimshme”, kanë konfirmuar zyrtarët.

Të enjten, një zëdhënës i Departamentit të Policisë së New Orleans tha se ata kishin marrë një raport të një personi të dyshimtë pranë rezidencës në kohën kur zjarri shpërtheu rreth orës 6:20 pasdite.

“Brenda shtëpisë, unë kurrë nuk kam parë ndonjë aktivitet të dyshimtë në dy vitet që kam qenë këtu. Asnjë aktivitet fare”, tha një tjetër fqinj.

Një dëshmitar gjithashtu i tha WGNO News se një burrë u pa duke vrapuar nga prona.

/Gazeta Sinjali/