image Tragjedia në familjen kosovare në Gjermani, varroset Flamur Rexha
[wp-story id="814678"]

Sociale

Tragjedia në familjen kosovare në Gjermani, varroset Flamur Rexha

news image

Në varrezat e fshatit Ponoshec të Gjakovës, iu dha lamtumira e fundit Flamur Rexhës, nga ky fshat që mbet i vdekur në Hamburg të Gjermanisë.

Në ceremoninë e varrimit të 44-vjeçarit morën pjesë familjarë e dashamirë të kësaj familje.

Dyshohet se 44-vjeçari i kishte vrarë dy fëmijët e tij dhe më pas edhe vetën.

Nga ky akt tragjik në familjen kosovare mbeti e plagosur edhe gruaja e të ndjerit.

/GazetaSinjali/