image Tërmet në Shqipëri, kjo ishte epiqendra

Shqipëri

Tërmet në Shqipëri, kjo ishte epiqendra

news image

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak çastesh në Shqipëri.

Epiqendra e tërmetit ishte 10 km larg Elbasanit dhe 31 km larg Tiranës, në fshatin Vidhas.

Sipas Last Quake, magnituda e tërmetit ishte 3.8

/GazetaSinjali/