image Të shtëna me armë zjarri në Bjeshkët e Jablanicës në Pejë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Të shtëna me armë zjarri në Bjeshkët e Jablanicës në Pejë

news image

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e djeshme në Bjeshkët e Jablanicës në Pejë, raporton Gazeta Sinjali.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës. Sinjali mëson se aty policia ka gjetur dhe ka sekuestruar 10 gëzhoja të pistoletës.

Policia nuk ka arrestuar e as identifikuar ndonjë person të dyshuar për këtë vepër që është cilësuar si “Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin