COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ Të mërzitur në karantinë, futbollistët e Superligës së Kosovës publikojnë golat e preferuara

news image

Futbollistët e Superligës së Kosovës duket se kanë filluar të mërziten së qëndruari në karantinë.

Ata kanë filluar një sfidë në rrjetet sociale, ku po e nominojnë njëri-tjetrin për të publikuar golat e tyre më të bukur, transmeton Gazeta Sinjali.

Mirlind Daku, Filonit Shaqiri dhe Mentor Zhdrella janë disa nga futbollistët që janë bërë pjesë e sfidës.

Deri më tani në Kosovë janë të prekur 20 persona me koronavirus./Gazeta Sinjali/

I nominuar nga ; Mirlind DakuNominoj ;Betim Haxhimusa Viktor Kuka Ard Limani Erjon Vucaj Denis Haliti

Gepostet von Filonit Shaqiri am Mittwoch, 18. März 2020

Pranoj nominimin nga Besar Musolli , Bujar Idrizi Nominoj : Lum Namani , Ilir Blakçori , Filonit Shaqiri ,Besnik KrasniqiKomentimi: Arber Avdyli 👌

Gepostet von Mirlind Daku am Mittwoch, 18. März 2020

Pranoj nominimin nga Besar Musolli Nominoj:Lum Namani Ilir Blakçori Përparim Islami Qendrim Dautaj Afrim Ademi Valon Ethemi Mentor Mentor Zhdrella Behar Maliqi Labinot Osmani Mirlind Daku

Gepostet von Bujar Idrizi am Mittwoch, 18. März 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: