image Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

news image

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë.

Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon.

Bora në atë intervistë zbuloi shumë gjëra, madje zbuloi edhe se emri i saj i vërtetë nuk është “Bora”.

Ajo bëri të ditur se emri i saj i plotë është Borana.

/GazetaSinjali/