image “Të bën të ndihesh pishman pse mundohesh për të”, Arbri flet për Einxhel - Sinjali

“Të bën të ndihesh pishman pse mundohesh për të”, Arbri flet për Einxhel

news image

Mbrëmjen e djeshme Einxhel nuk u duk mjaft mirë dhe Arbri shkoi për ti ndenjur afër por ajo nuk e përfilli shumë duke u munduar ta largojë.

Ai ka folur me Donaldin për gjithë këtë situatë tepër i shqetësuar.

Nuk e di pse e lodh trurin, unë mundohem ti rri afër ajo të flet keq, të injoron palidhje, të bën të ndihesh pishman pse mundohem kaq shumë”, tha ai.

Mirëpo, dje mes tyre ka ndodhur puthja e parë, pasi të dy u shtrinë për të fjetur.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin