image Tayna pozon pa makijazh, natyrale dhe e bukur - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Tayna pozon pa makijazh, natyrale dhe e bukur

news image

Është njëra prej repereve më të famshme në estradën e muzikës shqiptare.

Fjala është për Taynën, e cila komentohet shumë si për jetën private e gjithashtu edhe për karrierën profesionale.

Artistja e njohur, e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, nuk heziton të ndajë me fansat imazhe e video të ndryshme.

Megjithëse shpesh e shohim me pamje mahnitëse, 23 vjeçarja kësaj here ka pozuar tërësisht pa grim.

Tayna ka prezantuar dukjen natyrale dhe ka marrë vëmendje të madhe  me ‘look-un’ natyral./Gazeta Sinjali/

Në anën tjetër është duke shijuar suksesin e këngës “Qe Qe”, të cilën e lansoi në muajin gusht.

Për më shumë se një muaj, ky projekt ka arritur të grumbullojë mbi 12 milionë klikime në YouTube. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: