image Tayna ndahet nga milioneri italian?

Bota e Yjeve

Tayna ndahet nga milioneri italian?

news image

Reperja e njohur, Tayna, është njëra nga fytyrat publike që jetën private e ka mbajtur larg syrit mediatik, transmeton Gazeta Sinjali.

Por jo edhe gjatë, pasi pak kohë më parë ajo u kap krah një djali misterioz.

Ajo është fotografuar me agjentin milioner të futbollistëve të famshëm, Giovanni Santoro.

Kjo u vërtetua kur dyshja shihen duke u puthur në aeroport.

Por, po dyshohet se kjo lidhje ka përfunduar.

Çifti nuk janë parë më bashkë dhe as nuk ndiqen më në rrjetet sociale me njëri-tjetrin.

Por, reperja asnjëherë nuk ka reaguar ndaj pamjeve të publikuara në media dhe rrjete sociale.

/GazetaSinjali/